Працюємо разом над відновленням громади! 5-6 жовтня

Дата: 07.10.2022 15:54
Кількість переглядів: 157

Фото без опису⚠️ Протягом двох останніх діб продовжились бойові зіткнення між Збройними силами України та російсько-окупаційною армією на лінії нашого державного кордону. Окупанти завдавали ударів по селу Гранів, селищам Ветеринарне та Козача Лопань. Інформація про постраждалих цивільних осіб до нас не надходила.

✅ Органи місцевого самоврядування разом з соціальними працівниками та волонтерами проводили гуманітарну роботу у місті Дергачі та навколишніх селах.

✅ Працівники комунальних підприємств продовжують роботи з благоустрою. Їм допомогають місцеві добровольці-волонтери, які за останні два дні закрили плівкою контури 11-х вікон та відремонтували 6 дахів у пошкоджених приватних і адміністративних будівлях.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 16-х міських електроліній, а також підключили світло 16-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 12-м абонентам.

Слава ЗСУ! Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних