Працівники Дергачівського відділення екстреної медичної допомоги та Дергачівського району електромереж отримали бронежилети

Дата: 25.03.2022 11:14
Кількість переглядів: 123

Фото без описуДергачівська міська рада разом з очільником громади Вячеславом Задоренком висловлюють подяку Міністерству оборони України за сприяння у наданні бронежилетів працівникам Дергачівського відділення екстреної медичної допомоги та Дергачівського району електромереж.

«У нашій фронтовій громаді працівники екстрених служб щодня ризикують власним життям, рятуючи місцевих мешканців та забезпечуючи роботу комунікацій. Тому цей захист вкрай важливий для них», – зазначив міський голова.



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних