В Дергачівському будинку культури відбувся концерт до дня пам’яті та дня народження Володимира Висоцького

Дата: 28.01.2022 14:58
Кількість переглядів: 77

Фото без описуТворчі колективи Дергачівщини – аматорські гурти «Под Дождём», «Перфоменс» та «Kvitka» – вшанували пам’ять Володимира Семеновича його авторськими піснями, віршами та розповіддю про примхи долі у житті видатного діяча культури.

Присутні на заході міський голова Вячеслав Задоренко та депутат обласної ради від Блоку Світличної «Разом!» Наталія Плотнік зазначили, що творче надбання Володимира Висоцького назавжди залишиться у серцях багатьох поколінь.



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних