У Прудянці встановлено нове освітлення вздовж вулиці Магістральної

Дата: 25.10.2021 09:07
Кількість переглядів: 172

Фото без описуБлагоустрій Дергачівської громади продовжується, і наразі по її території ведуться роботи зі встановлення вуличного освітлення.

У травні мешканці селища Прудянка звернулися до міського голови Вячеслава Задоренка та депутата обласної ради Євгена Шатохіна з проханням посприяти облаштуванню мережі вуличного освітлення вздовж вулиці Магістральної.

В рамках реалізації передвиборчої програми Шатохін виділив на це свою депутатську субвенцію.

Тепер, після проведення усіх тендерних процедур, прокладки нових електричних кабелів і встановлення ліхтарів, необхідні роботи завершуються.

Вулиця Магістральна є частиною дороги Дергачі – Козача Лопань зі жвавим автомобільним та пішохідним рухом, тому гарне освітлення на цій ділянці є запорукою безпеки місцевих мешканців і проїжджаючих автомобілістів.



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних