В Дергачівському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти, Всеукраїнського дня дошкілля та Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 14:40
Кількість переглядів: 122

Фото без описуУрочистості проходили за участі депутата Харківської обласної ради, першого заступника Дергачівського міського голови Євгена Шатохіна, секретаря міської ради Світлани Кучеренко, заступників міського голови Лариси Несміян та Інги Токаренко, радника очільника громади Костянтина Лизлова.

«Дорогі освітяни Дергачівської громади! Щиро дякуємо вам за добрі серця, за ваші хвилювання, тривоги, турботу про своїх вихованців, за відданість обраній справі, нелегку, але таку важливу і благородну працю! Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим родинам! Нехай вас сповнює творче натхнення та прагнення творити добро! Зі святом!» – зазначив у святковому привітанні Євген Шатохін.

Начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Дударєва наголосила на важливості ролі вчителя у вихованні громадянина, побажала присутнім та їхнім родинам усіляких гараздів.

Почесними грамотами Дергачівської міської ради та Управління освіти, культури, молоді та спорту відзначено працівників та трудові колективи освітніх закладів та бібліотек громади.

Учасників свята привітали концертними номерами творчі колективи Дергачівщини.



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних