Інформуємо про поточний стан відновлення світла у населених пунктах громади після негоди, яка сталася 12 липня

Дата: 14.07.2025 11:40
Кількість переглядів: 74

Фото без опису🆘 Протягом вечора суботи і минулої доби до Дергачівського РЕМ АТ «Харківобленерго» та до Дергачівської міської ради надійшли сотні заявок від громадян щодо пошкоджень, спричинених буревієм. Енергетики та комунальники працювали і працюють на межі можливостей, ліквідовуючи наслідки негоди.

✅ 13 липня ремівцям вдалося усунути основні пошкодження на високовольтних лініях 10 кВ, завдяки чому світло знову з’явилося у Дергачах, Безруках, Руській Лозовій, Слатиному.

⚠️ Без електроенергії поки що лишаються Ємці, Шовкопляси, Болибоки, Маслії, а також окремі будинки у Дергачах (вул. Золочівський шлях, Центральна, Залізнична тощо) та в деяких інших населених пунктах. Ці проблеми вирішуються у порядку черги: спочатку відновлення високовольтних ліній, потім – місцевих. За сприятливих безпекових і погодних умов роботи мають бути завершені найближчим часом.

❗️Нагадуємо: у випадку виявлення обірваних ліній електропередач – не наближайтеся до них і повідомляйте відповідні служби.

Дергачівська міська рада


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних