Відбувся випускний вечір у Слатинському ліцеї

Дата: 25.06.2021 12:00
Кількість переглядів: 63

Фото без опису25 червня відбувся випускний вечір для учнів 11-го класу Слатинського ліцею.

«Шановні випускники! Не забувайте ваших батьків, бо це ті люди, які завжди вас підтримають у важку хвилину. Щира подяка і низький уклін учителям за величезний вклад в освіту та виховання нашої молоді. Пам’ятайте, що ви – наше майбутнє! Бажаємо вам здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій, кожному знайти гарну роботу та улюблену справу. В добрий путь, шановні наші випускники!» – зазначили у привітанні очільник громади Вячеслав Задоренко та депутат обласної ради Євген Шатохін.

Міський голова вручив золоту медаль випускниці Анастасії Плаксун.

Теплі побажання випускникам також висловили староста Євген Івахненко та почесні гості свята, після чого учням було вручено 23 свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін за традицією подарували зелені туї для благоустрою території ліцею.



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних