Під головуванням Вячеслава Задоренка відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міської ради

Дата: 19.03.2021 13:13
Кількість переглядів: 56

Фото без описуПрийнято рішення про виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та посилення карантинних обмежень на території Дергачівської громади.
З Протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна ознайомитися за посиланням.

Протокол позачергового засідання комісії


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних