Сьогодні Дергачівську громаду відвідав народний депутат України Павло Сушко

Дата: 08.12.2022 10:15
Кількість переглядів: 97

Фото без описуСьогодні Дергачівську громаду відвідав народний депутат України Павло Сушко.

Павло Миколайович передав Дергачівській центральній лікарні партію важливих медикаментів, а також разом з першим заступником начальника Харківської РВА Володимиром Усовим з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородив відзнаками Харківської обласної ради наших працівників та депутатів:

🔹Інгу Токаренко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

🔹Світлану Кучеренко, секретаря міської ради;

🔹Руслану Мицай, начальника відділу проектного менеджменту, інвестицій та цифрової трансформації міської ради;

🔹Павла Сироту, начальника відділу самоврядного контролю міської ради;

🔹Ігоря Нікольченка, депутата міської ради VIII скликання.

Вячеслав Задоренко від імені Дергачівської військової адміністрації та Дергачівської міської ради подякував Павлу Миколайовичу та керівництву Харківської області за підтримку і допомогу. Разом до перемоги! 💙💛



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних