Працюємо разом над відновленням громади! 13-14 жовтня

Дата: 15.10.2022 11:26
Кількість переглядів: 148

Фото без опису⚠️ Останніми днями російська армія періодично здійснювала артилерійські обстріли населених пунктів Козачолопанського округу. На щастя, минулося без постраждалих. Також місцеві мешканці чули вибухи в інших старостинських округах громади, що пов’язано з роботою наших саперів, які проводять розмінування території. Прошу вас не хвилюватись і не панікувати з цього приводу, бо деякі снаряди й міни неможливо знешкодити іншим чином, окрім як підірвати на місці.

✅ 13-14 жовтня Дергачівська міська рада за підтримки волонтерів надавала гуманітарну допомогу жителям Дергачів, Слатиного, Руської Лозової, Великих та Малих Проходів, Дубівки, Лобанівки, Токарівки Другої та Козачої Лопані.

✅ Комунальні служби, волонтери, Дергачівський РЕМ та робітники місцевого відділення Харківгазу здійснюють відновлювальні роботи критичної інфраструктури громади, зокрема готують міські об’єкти теплопостачання до початку опалювального сезону.

Тримаймося! Україна переможе! Наша армія – найкраща!

Голова Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних