Працюємо разом над відновленням громади! 10-11 вересня

Дата: 12.09.2022 13:18
Кількість переглядів: 173

Фото без опису✅ Минуло 200 днів з початку повномасштабного вторгнення росії на нашу територію. За цей час окупанти принесли дуже багато горя нашій громаді, але завдяки мужності наших захисників та скоординованим діям керівництва, територія Дергачівщини наразі повністю деокупована!

✅ Ми розпочали гуманітарну місію, спрямовану на допомогу нашим людям, які з кінця лютого перебували під окупацією. Більше подробиць буде далі на наших офіційних сторінках.

✅ Я також хочу висловити подяку і захоплення оперативністю дій працівників ДСНС та енергетиків, які протягом декількох годин ліквідували пожежі на пошкоджених росіянами об’єктах критичної інфраструктури, завдяки чому у місті Дергачі знову є світло.

Попереду дуже багато роботи, тому будемо працювати разом над відновленням громади!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних