Зранку 2 вересня армія рф щонайменше двічі обстріляла Дергачівську громаду

Дата: 02.09.2025 13:32
Кількість переглядів: 63

Фото без опису💥Близько 9:00 росіяни вдарили FPV-дроном по цивільній автівці, яка рухалася автодорогою Дергачі – Козача Лопань. Подія сталася на ділянці між Цупівкою та Новою Козачою. Машина зазнала уламкових пошкоджень. На щастя, водій не постраждав.

💥 Близько 10:00 росіяни вдарили з РСЗВ по Слатиному. Унаслідок удару пошкоджено один приватний будинок. Минулося без постраждалих 🙏

📷 На фото – Слатине.


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних